Menu
Služby
Technologie a aplikace
Filtrační materiály
Sterilizace vzduchu a vody
Měření ORP
Měření ozonu
Příslušenství k ozonizátorům
Směšování ozonu
Kyslíkové generátory
Generátory ozonu
UV systémy

Filtrační materiály

Vyberete si z několika variant.
Poradíme vám s výběrem.
Provedeme výměnu náplní.
Máme krátké dodací lhůty.

Prodej filtračních písků a aktivního uhlí

Sháníte filtrační materiály pro zařízení na úpravu vody? Přejete si zlepšit vlastnosti pitné vody? Má vaše pitná vody nepříjemnou chuť a zápach? U nás jste správně.
Dodáváme vám kvalitní filtrační materiály a náplně pro filtry na úpravu užitkové a pitné vody. Náš sortiment zahrnuje filtrační písky a granulované aktivní uhlí. Filtrační písek doporučujeme měnit každé dva roky. U filtrace s aktivním uhlím vám doporučíme četnost výměny v závislosti na druhu filtračního zařízení, jeho použití a zatížení. Kromě náplní do filtrací vám na míru navrhneme komplexní technologie čištění vody a vzduchu. Dodáváme filtrační zařízení, generátory ozonu a UV systémy, které spolehlivě odstraňují živoucí mikroorganismy.

Produkty a technické údaje

Prohlédněte si všechny produkty a soubory ke stažení.

Dodáváme filtrační písky a aktivní uhlí

Filtrační písky

Filtrační písky jsou převážně určeny pro zařízení na úpravu vody. Vyznačují se vysokou chemickou čistotou a precizním zrnitostním rozdělením. Filtrační písky dodáváme v několika zrnitostech balené v papírových pytlích po 25 kg a 50 kg.

Aktivní uhlí

Aktivní uhlí se využívá k úpravě pitné vody. Filtry s aktivním uhlím zlepšují organoleptické vlastnosti pitné vody a odstraňují z vody organické látky, chlóru, chlórdioxid a ozonu. Granulované aktivní dodáváme v zrnitosti 0,8–1,6 mm v 25kg balení.

Využití v oblastech:

  • Průmyslové aplikace
  • Veřejné bazény
  • Vířivé bazény
  • Pitná voda
  • Balená voda

Ozonové technologie dodáváme pro projekční a dodavatelské firmy zabývající se čištěním vody a vzduchu i koncovým zákazníkům po celé České republice a v zahraničí.

Zavolejte nám

Získejte filtrační písky a aktivní uhlí za výhodné ceny. Zavolejte nám a objednejte si filtrační materiály pro zařízení na úpravu vody.

Nové filtrační náplně spolehlivě z vody odstraní nečistoty, zákal, zápachy a cizorodé látky. Výměna filtrace zároveň zlepší vlastnosti a chuť pitné vody.

Kontaktujte nás. TRIOTECH s.r.o. Uherské Hradiště — vaši specialisté na filtrační technologie.

Zavolání
Zavolejte a sdělte nám vaše přání, technické dotazy a poptávku.
Konzultace
Domluvíme si osobní schůzku za účelem technické konzultace.
Projekce
Doporučíme vám vhodná technická řešení a připravíme kompletní projekci.
Realizace
V domluveném termínu provedeme realizaci projektu a montáž technologií.